pl

 

Międzyzdroje SPA

SPA Bagińscy&Chabinka jest największym tego typu ośrodkiem w Międzyzdrojach. Położony w otoczeniu Wolińskiego Parku Narodowego, w bliskiej odległości od morza, otoczony ciszą i przyrodą posiada naturalne warunki do wypoczynku i odnowy biologicznej.

Międzyzdroje to najbardziej znany kurort nadmorski w Polsce, przyciągający latem wielu turystów. To miasto w którym hoteli, ośrodków, miejsc noclegowych o wysokim standardzie jest znacznie więcej niż w przeciętnej nadmorskiej miejscowości.

Reklama takiego ośrodka jakim jest SPA Bagińscy&Chabinka wymagała od nas dużego zaangażowania w przygotowanie i wykonanie powierzonego nam zadania. W pierwszej kolejności po zapoznaniu się z oczekiwaniami naszego klienta, uzgodniliśmy sposób promocji i kanały dystrybucji przekazu marketingowego.

Zgodnie z otrzymanym z działu marketingu zamówieniem odświeżyliśmy logotyp firmy oraz zaprojektowaliśmy księgę identyfikacji wizualnej, projektując: wizytówki, papier firmowy, teczki ofertowe, papier faksowy, naklejki na klucze do pokoi, oznakowanie ośrodka, koperty, karty zabiegowe, karty pobytu oraz menu.

 

 

 

Wykonaliśmy również okolicznościowe kartki pocztowe wysyłane do potencjalnych klientów jak i niektórych gości. Oprócz tego zaprojektowaliśmy foldery i ulotki, plakaty, prezentacje multimedialne, bannery reklamowe zamieszczane w innych serwisach internetowych.

Poniżej przykład zaprojektowanego przez naszą firmę podziękowania dla SPA Bagińscy&Chabinka za sponsoring inscenizacji historycznej bitwy pod Grunwaldem w 2008 roku. Obok wzór plakatu z informacją o otwarciu ośrodka.

 

Jednym z naszych projektów była gazeta SPA Bagińscy&Chabinka, która zawierać miała informacje o zabiegach spa, o tym jak dbać o urodę i nasze zdrowie. W ramach czasopisma reklamowane były poszczególne zabiegi i usługi dostępne w ośrodku SPA Bagińscy&Chabinka w Międzyzdrojach.


Powyżej i obok przykłady zaprojektowanych przez naszych grafików różnego rodzaju ulotek, cenników oraz wizytówek wykorzystujących wzornictwo zgodnie z zaprojektowaną wcześniej księgą wizerunkową.

 

 

 Obok przykłady różnych koncepcji logotypów jakie opracowaliśmy dla SPA Międzyzdroje. Poniżej prezentacja przedstawiająca layouty zaproszeń i ulotek ośrodka zachęcających do skorzystania z promocji z okazji Dnia Kobiet.

 

 

Dużym przedsięwzięciem było zaprojektowanie, a później administracja i aktualizacja serwisu internetowego SPA Bagińscy&Chabinka. Czasem wiązało się to ze zmianą layoutu strony internetowej w związku z promocją specjalnej oferty np. sylwestrowy pobyt w ośrodku, oferta walentynkowa dla dwojga - poniżej.

 

Projekt standu.

 

 

Oprócz projektów ulotek, folderów, strony internetowej - zajęliśmy się również promocją ośrodka wykorzystując ogłoszenia prasowe. Przygotowane przez nasz zespół, włącznie ze specjalnie opracowanymi wkładkami jako forma insertu, zamieściliśmy reklamy ośrodka SPA Bagińscy&Chabinka w lokalnej prasie. Do promocji wykorzystaliśmy również kanały elektroniczne projektując specjalne newslettery wysyłane za pomocą poczty elektronicznej. Poniżej przykład newslettera wysłanego e-mailem z ofertą bożonarodzeniową.

Obok kolejne przykłady ulotki i folderu.